Now loading.
Please wait.

Menu

90 216 397 39 05

info@netfarma.com.tr

Ketosil

New Page 1
BİLEŞİMİ :

KETOSİL Enjeksiyonluk Çözelti berrak, renksiz veya açık sarı renkte, steril çözelti olup her ml’sinde 100 mg Ketoprofen ve antimikrobiyal koruyucu olarak 10 mg Benzil alkol ihtiva eder.

New Page 1
KULLANIM SAHASI VE ENDİKASYONLARI :

Sığırlarda: - Buzağılama ile ilişkili olan parsiyel parezinin destekleyici tedavisinde, - Antimikrobiyal terapi ile birlikte kullanıldığında bakteriyel solunum yolu hastalığına bağlı olarak ortaya çıkan ateşi ve ağrıyı azaltmada, - Antimikrobiyal tedavi ile birlikte Gram-negatif mikroorganizmaların neden olduğu akut endotoksin mastitis dahil olmak üzere akut klinik mastitisin iyileşme oranını arrtırmada, - Buzağılama ile ilişkili memenin ödemini azaltmada, - Topallıkla ilişkili ağrıyı azaltmada kullanılır. Atlarda: - Kas-iskelet sistemi bozuklukları ile ilintili iltihap ve ağrının azaltılmasında, Kolik ile ilişkili viseral ağrının hafifletilmesinde kullanılır.

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ :

Karton kutu içerisinde; gri brombutil tıpa ve lacivert flip-off kapakla kapatılmış 50 ml, 100 ml ve 250 ml Tip 2 amber renkli cam şişelerde satışa sunulmuştur.