Now loading.
Please wait.

Menu

90 216 397 39 05

info@netfarma.com.tr

Raxofen

New Page 1
BİLEŞİMİ :

Her ml süspansiyon 100 mg Fenbendazol, 100 mg Rafoksanid, renklendirici olarak 0,09 mg Kinolin sarısı, antioksidan olarak 0,5 mg Sodyum metabisülfit, antimikrobiyal koruyucular olarak 1 mg Metil paraben ve 0,1 mg Propil paraben içerir.

New Page 1
KULLANIM SAHASI VE ENDİKASYONLARI :

Sığırda ve koyunda; parazit, akciğer solucanları ve mide solucanlarına karşı üç koldan bir aktivite yürütülmesine imkân verir. Sığır ve koyunun mide-bağırsak ve solunum yollarına ait benzimidazole duyarlı nematod ve sestodların olgunlaşmış ve olgunlaşmamış evrelerinin tedavisi için geniş spektrumlu bir antihelmintiktir. Rafoksanid, olgunlaşmış ve olgunlaşmamış Fasciola hepatica’ya karşı aktiftir. (8 haftanın üzerindeki olgunlaşmış ve olgunlaşmamış) Sığır ve koyun: Haemonchus sp., Ostertagia sp.,Trichostrongylus sp., Cooperia sp., Nematodirus sp., Bunostomum sp., Trichuris sp., Strongyloides sp., Oesophagostomum sp., Dictyocaulus sp., Moniezia sp., Fasciola hepatica (8 haftanın üzerindeki olgunlaşmış ve olgunlaşmamış) Ürün, Ostertagiasis Tip II’ye karşı iyi bir terapötik etkiye sahiptir.

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ :

Alüminyum folyolu HDPE beyaz kapaklı, 250 ml beyaz HDPE şişeler kullanımdan önce şişeye monte edilen PP pompalar ile birlikte kutulu olarak ve 1 L’lik yeşil HDPE bidonlar kutusuz olarak satışa sunulmuştur.